Plány 2018

Jaké, že to tedy máme plány? Vše se bude odvíjet od toho, kdy Dorotka začne hárat. Předběžné propočty říkají, že by to mělo být někdy na přelomu června a července. Pokud tedy vše půjde podle plánu tak v období babího léta by se měli zrzavé kuličky ukázat světu :-) Náš vrh „A“, není to poprvé jen pro Dorču, ale i pro mě. Dorotka je v pohodě, ta ještě nic netuší, ale já už přemýšlím kde, co a jak zařídit. Doufám, že vše půjde bez komplikací – hlavně tedy zdravotních pro budoucí maminku.

A co budeme dělat v mezičase? Kdo mě zná, ví že jsem vždy upřednostňoval práci (zkoušky) před výstavami. Bohužel, však díky termínu hárání a následující březosti nás nejspíše většina zkoušek mine, protože na ně nebude mít Dorka prostor. Možná si dáme nějaké jarní podzimky (PZ) :-) to zní vážně vtipně.
Když nám letos nevycházejí zkoušky, můžeme se tedy obrátit na pole výstavní – což bude zase novinka pro mě, Dorka jako Česká šampionka je v tom již zběhlá.
Prozatím jsme přihlášeni na Národní výstavu v Ostravě (7. – 8. 4. 2018). Dále se chystáme na MVP Litoměřice (19. – 20. 5. 2018), Klubovou výstavu v Náměšti na Hané (16. 6. 2018), a pak už asi podle stavu Dorotky.

Tak přátelé s kým se kde potkáme? :-)

Dorča a Jenda