Štěňata

vrh -A-

Jak to děláme?

Štěňátka odchováváme v bytě, u vrhů v letních měsících se přesouváme na chatu se zahradou, kde štěnda seznámíme i s tím co je to ta tráva, hlína, apod. Štěnátka se snažíme od chvíle, kdy to jde co nejvíce socializovat. Návštěvy budoucích páníčků vítáme a současně si zveme i kamarády různých velikostí, pohlaví, barvy pleti nebo vůně, tak aby se štěnda v budoucnu nikoho nebála. Pokud zrovna netrávíme čas se štěňaty používáme sofistikované hi-tech technologie, které nám pomáhají je mít pod dohledem.

Výživa

První týdny jsou v režii maminky, pak přichází i naše zapojení, kdy štěňátkům připravujeme samé mňamky v podobě mlíček, kaší, rozmočených granulí, atd. Krmíme granulemi Yoggies, které se nám osvědčili. Ovšem máme dobré zkušenosti i se značkami Orijen, Acana či Platinum. Kvalitní strava je vždy základ.

„Výstupní pohovor“

Štěňátka jdou od nás socializovaná, očkovaná, odčervená a tetovaná/čipovaná.

Ke štěňátku dostanete kupní smlouvu, mezinárodní očkovací průkaz, průkaz původu. Dále balíček pro štěňátko „na cestu“: 1,2kg minigranule Yoggies , k tomu něco na zub a hračku, která bude náležitě navoněná od maminky, sourozenců a také „nás“. Ne že bychom se k Vám nastěhovali, ale rádi Vám poradíme, pokud nám to možnosti dovolí a ještě víc rádi od Vás uslyšíme, jak se štěňátkům daří a jak si užíváte společnou cestu životem.

Jsme rádi, když se s Vámi potkáme na výstavách i loveckých zkouškách. Jistě rychle zjistíte, že je to pro oba super zábava a bude Vás to bavit víc než dost. Žádný začátečník, se nemusí bát! Všichni jsme jednou začínali jako nezkušení. Se vším poradíme, naučíme nebo odkážeme na správné lidi. Plánujeme i odpolední či vícedenní srazy štěňátek a doufáme, že se rádi začleníte do své nové zrzavé rodiny. K jednomu štěňátku dostanete i spoustu kamarádů :-).

CHS potvrzení