Interdog Bohemia – mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 2015

2015_08_29__Mlada_Boleslav_opt

Interdog Bohemia – mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav. To je TA výstava, na které bylo naše další „poprvé“. První výstava po hárání, první výstava kde opouštíme třídu dorostu, první výstava, kde už můžeme získat nějaký ten titul. Moc jsme se těšili, protože jsme se jednak opět viděli s „naší“ smečkou a gangem Bertoni, a taky jsme byli plni očekávání, co vysoutěžíme.

Předně musím říct, že výstaviště bylo perfektně připraveno, a po celou dobu velmi dobře udržováno.
Musíme ještě rozšířit naši výbavu o nějaký ten stan…..nebo cokoliv co dělá stín :-) Od rána totiž bylo pěkné slunečno a teplo. Takže mimo jiné jsme si přivezli spáleniny a úpal. Pejsky jsme byli chladit v Jizeře. Kdybych mohla lupnu se tam taky, úplně jsem jim to záviděla :-)
Ale teď už se vrátím k samotné soutěži a Dorotčiným výsledkům. Posuzoval nás italský rozhodčí De Giuliani Claudio. Dorottka nastupovala poprvé ve třídě mladých, kde měla pouze jednu konkurentku. Byla ohodnocena jako V1, čili výborná a umístěna před konkurentkou.
2015_08_29__Mlada_Boleslav_cajc_opt
Tím pádem nás čekalo zabojovat o nejlepšího juniora plemene, tedy rozstřel mezi nejlepším mladým psem a nejlepší mladou fenou. Tamdadadaaaaaaaaaa…..a je to tam!
2015_08_29__Mlada_Boleslav_boj_opt
Dorottka si odváží titul CAJC a BOJ. Máme obrovskou radost, i když Dorce je to tak nějak šumák :-) Krásně běhala a při výstavním postoji vydržela perfektně stát. Posudek bych ráda interpretovala, ale na vnímání angličtiny to bylo příliš mnoho ruchů a šumů :-)
Doporučení jsem vlastně dostala jen já, když mi pan rozhodčí jemně upravil Dorčin postoj….dost jsem jí natáhla zadní nohy. Asi budu při trénování používat zrcadlo :-)
Těšíme se na další akce, neskutečně nás to totiž baví. Navíc je kolem nás spousta fajn lidí a psů.
A teď už si jdeme odpočinout a dál trénovat :-)

2 názory na “Interdog Bohemia – mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 2015”

Diskuse uzavřena.