Sezóna (honů) 2018 začíná

Konečně jsem se dočkala :-) jupí.

To byl teda rok lidi, to vám řeknu, letos žádný výcvik, žádná zkouška, ale za to mi hodili štěňata … No nic nedá se svítit, aspoň, že už začala sezóna. V sobotu mě páník vzal na tah kachen. Neuvěřitelné se stalo skutkem a tak v sobotu ráno ještě za tmy, mě vytáhl páník z pelechu a že jdeme ven. Co se bude dít, mi došlo až když si dával klobouk na hlavu. Aby taky ne, namísto oblečen, na které jsem zvyklá, na sobě měl Lišku, ale o tom vám řekne později.

Sobota 06:00 a my jedeme někam do tmy. Jakmile jsme se blížili na místo, začala jsem to poznávat … voda … takže kachny? :-) No jo, ale nikdo tady ještě není a sraz byl přece v 06:30, divné. Zaparkujeme a já můžu ven. Pomalu se začínají sjíždět i ostatní … jé hele ségry Claudie a Cassey. No tak to je paráda, už jsem je neviděla nějaký ten pátek a zrovna při takové příležitosti? To vypadá na parádní sestavu a den.

Když konečně dorazili všichni (že jim to trvalo), vydali jsme se obestoupit vodu, páník mě pořád stahoval zpátky. Nechápu teda proč, vždyť na co čekat? Loudové se doloudali a dorazili na místo

3,2,1 start!

Kachny se zvedli a byl to šrumec. Parádně jsem si zaaportovala a zaplavala. Moje skóre 10 kachen a celkem uloveno 33 kachen.

Když to všechno skončilo tak jsme se zastavili doplnit zásyp a za Tomášem pomoci s přípravou kachen do tomboly a nakonec na skok domů, před odpolednem s kamarády.

Měli jsme krásný začátek sezóny a těším se na zbytek …

Dorča