Co už jsme stihli v roce 2017?

V posledním článku jste si všichni přečetli co mě čeká a nemine. Takže si to pojďme hezky shrnout :-)

V dubnu jsme si dali první výcvikový víkend no.4 v Peckově mlýně. Byla to pro nás nová lokalita s nádherným lesem a bezva partou :-) To že se víkend vydařil dokazují videa i fotky. Během víkendu už začínali pánici tušit, že na ně kuju pikle. Začala jsem hárat a tak jsme nejeli na výstavu v Praze. Další zastávkou byla klubová výstava v Kelči. Byla to náročná výstava pro všechny zúčastněné a to nejen kvůli deštivému a chladnému počasí. Každopádně kompletní výsledky si můžete prostudovat třeba tady a na fotky jsou k vidění od Katky nebo Michala. No a pokud vás zajímá jak jsem dopadla, tak je to hodnocení V4.

Měsíc se s měsícem sešel a my jsme se vydali vyzkoušet s páníčkem zkouškovou sezónu na PZ. Ty jsme nakonec došli v I. ceně s celkovým počtem bodů 283. Přiznám se bez mučení, že v té vysoké a mokré vojtěšce se mi prostě běhat nechtělo. Vždyť jsem přes ni neviděla ani na páníčka jak byla vysoká.

Jako další zastávka byl další výcvikový víkend no.5 opět v Peckově mlýně s mírnou změnou složení obyvatel :-) Celý víkend se opět povedl a přálo nám počasí úplně nachlup. Jen jsme se zabalily a vyrazili k domovům začalo lít jako z konve.
Následující víkend mě pro změnu vytáhli na výstavu do Litoměřic. To se asi zbláznily ne? Ve středu jsme na výcviku, ve čtvrtek se jdeme honit s Fran a dalšíma kámošema, pátek lítám zase ve vysoké vojtěšce (aspoň že už není mokrá) a vyháním zajíce, bažanty, srnečky a další zvěř, aby ji neposekala sekačka a v sobotu po mě chtějí běhání v kruhu? Pan rozhodčí to hned poznal, že jsem byla utahaná. Říkal, že je vidět jak si v běhu odlehčuji zadní packu a proto mám křivé záda :-( Takže mi dal hodnocení VD.

Ještě nás čeká spousta výcvikových víkendu, individuálních výcviků, výstav i zkoušek a proto se budu těšit, že se na některých akcích uvidím i s vámi :-)

Dorka