Klubová výstava psů Štěpánov 2015


Klubová výstava Štěpánov 2015

Vyrážíme na další výstavu, kde zatím soutěžíme ve třídě dorostu. Tentokráte se jedná o klubovou výstavu, takže je plná ohařů. A samozřejmě v mysliveckém duchu. Tady už nás bylo v kruhu o jednu dorostenku víc. Moc nás mrzelo, že nedorazila Dorotky ségra Luna (Destiny). Ale byl tam s námi bráška Diamond s páníky. A pozor, tentokráte krom krásného posouzení (totožného jako v Litoměřicích) vezeme i vítězství ve třídě dorostu. Tzn. že ze všech soutěžících ve třídě dorostu byla Dorka první :-) Tentokráte si ale odvážíme i doporučení, že je potřeba posílit hrudník. Pokud by někdo pátral po tom, jak toho docílit, tak takhle: přibrat, běhání do kopce a plavání. A pořád se bavíme o Dorce :-)

Na této výstavě se Dorka zapojila do reprezentace v soutěži Progeny group po své mamince. V této kategorii naše chovatelka vyhrála. Bylo fajn sledovat, jak se Dorka přizpůsobuje celé skupině. Myšleno v dobrém slova smyslu.

Tentokráte bylo trošku větší teplo, takže jsme domu odjížděli značně utahaní. Ale spokojení a obohaceni o další zážitky.